Prezent dla mężczyzny – 2 super pomysły od MonEgo

Sprawienie wyjątkowego prezentu mężczyźnie to nie lada wyzwanie. Upominek powinien być oryginalny oraz praktyczny. Musi także pasować do osobowości i wpisywać się w najnowsze trendy. Wytycznych jest cała lista. Podpowiadamy, co można kupić mężczyźnie na prezent.

Biżuteria jako pomysł na prezent dla mężczyzny

Dobrym pomysłem na prezent dla mężczyzny jest biżuteria. Wydaje się to być nieco ryzykowne, przecież wybór biżuterii to sprawa bardzo osobista. Są jednak takie ozdoby, które pasują każdemu. Ponadto, jako biżuterię uznać można nawet taki przydatny gadżet, jak brelok do kluczy, który sprawdzi się zawsze i pomoże uporządkować klucze.

Biżuteria to trudniejszy wybór. Nie każdy pan lubi ozdoby ze szlachetnych metali. W takim przypadku rozwiązaniem idealnym jest biżuteria ręcznie robiona. Wybór rękodzieła na prezent dla mężczyzny daje obdarowującemu wiele możliwości. Przede wszystkim łatwiej o wyroby niebanalne, na przykład z lin. Ten materiał niesie ze sobą przyjemne skojarzenia z wakacyjnym klimatem oraz typowo męskimi aktywnościami, takimi jak sporty wodne i wspinaczka.

Prezent dla mężczyzny – bransoletka

Wśród wyrobów rękodzielniczych ciekawym pomysłem na prezent dla mężczyzny są bransoletki. Wielu panów, obok zegarka, nosi takie ozdoby. Co ciekawe, czynią to mężczyźni niezależnie od wieku, zarówno młodzi chłopcy, jak i stateczni szefowie wielkich firm. Bransoletka może doskonale dopełniać stylu noszącego lub nawet go definiować. Zwłaszcza ręcznie robione bransoletki pełnią taką rolę. MonEgo to idealne miejsce, aby dokonać zakupu nietuzinkowej biżuterii, która łączy w sobie surowe materiały oraz najwyższej klasy włoską skórę.

Osoba, poszukująca prezentu dla mężczyzny do 100 zł stoi przed trudnym wyborem. Męskie bransoletki występują w wielu formach i są zrobione z różnych materiałów. Mogą to być na przykład:

  •     stal szlachetna,
  •     lina żeglarska,
  •     linka spadochronowa.

Wszystkie te materiały cenione są przez panów. Ponadto dają nieograniczoną możliwość wyboru fasonu, rozmiaru i kolorów. W zależności od tego, czym interesuje się obdarowany, można kupić ozdobę z odpowiednim motywem, na przykład kotwicą lub elementem uprzęży alpinistycznej. Także w zakresie wyboru zapięcia istnieje wiele wygodnych rozwiązań. Bardzo popularne są zapięcia magnetyczne.

Prezent dla mężczyzny – brelok do kluczy

Interesującym pomysłem na prezent dla mężczyzny do 100 zł jest brelok do kluczy. Można na nim umocować nie tylko kluczyki samochodowe, ale i klucze do mieszkania. To rozwiązanie jest nawet bardziej praktyczne, niż bransoletka. Breloki mają karabińczyk, dzięki któremu można je przypiąć do szlufki. Jednocześnie brelok do kluczy stworzony przez MonEgo może być indywidualnym i podkreślającym zainteresowania obdarowanego gadżetem.

Breloki ręcznie robione wykonywane są także z wykorzystaniem lin, karabińczyków lub skóry. To umożliwia dopasowanie tego niewielkiego przedmiotu do bransoletki i stworzenie interesującego kompletu, który będzie trwały i nie straci na swojej jakości, nawet przy codziennym użytkowaniu!