Pokochaj broszki!

Na scenę mody powraca wiktoriański trend, czyli broszki, które są jednym z obowiązujących akcesoriów w nadchodzących sezonach.

Broszki haftowane tkaninami, cyrkoniami i cekinami przypinane do dżinsów, trampek i kurtek, kapeluszy lub beretów, dają powiew świeżości najbardziej zwyczajnym rzeczom. Odważniejsi ozdabiają nimi paski oraz spinki do włosów – to dzięki takim trikom sprawisz że twoje stroje nigdy nie będą banalne.

Najmodniejsza broszka pochodzi od Chanel, która napędza ten trend. Także Marni oraz Dolce & Gabbane wzbogacają swoje kolekcje super fajnymi broszkami. Broszka, podobnie jak kolczyki i naszyjniki, jest obecna w najnowszych kolekcjach wszystkich światowych marek.

Od lat zamknięte w szufladzie, przekazywane z pokolenia na pokolenie, broszki są teraz najbardziej pożądanym dodatkiem wszystkich fashionistek. Jeśli już je posiadasz, nie bój się i używaj ich jak najczęściej, jestem przekonana że wkrótce pokochasz ten trend!

Pants with buttons and brooch/brangle...spring street style outfit ideas 2018: monochrome outfit with a woven bag, beret, brooch and cat-eye sunglasses

Street style à la Fashion Week automne-hiver 2017-2018 de Milan

jumbo chanel brooch

Best Street Style Looks of PFW Spring 2019

Chanel brooch + Chanel shoes outfit

Notepad No. 45 is a flashback to a trip to Spain // A plaid jacket and bell sleeves on Atlantic-Pacific