Perfect Moment – dla chwil wartych zapamiętania.

Marka Perfect Moment rozpoczyna swoją historię w górach Chamonix w 1984 roku. To właśnie wtedy, Thierry Donard wpada na pomysł założenia marki odzieżowej, słynącej z funkcjonalnych i stylowych ubrań narciarskich. W zastanych modelach zawsze czegoś mu brakowało. Thierry Donard jest znakomitym narciarzem, a zarazem reżyserem filmów o tematyce sportów ekstremalnych. I to właśnie do swojego zespołu narciarzy i surferów poszukiwał idealnych strojów.

Nazwa mówi wszystko.

Perfect Moment to nazwa, która przyszła Thierry’emu na myśl, gdy wyobrażał sobie swoją jazdę na nartach. Po co uprawia się sport, zwłaszcza wyczynowy? Dla niezapomnianych, jedynych w swoim rodzaju momentów. Dla perfekcyjnych momentów, które pozostają z nami do końca życia. Jego projekty miały pomóc w osiągnięciu tego celu, bez psucia nastroju niewygodną, brzydką odzieżą.

Wygoda to nie wszystko, liczy się styl.

Na rynku jest wiele marek sportowych, które wyróżnia jakość. Jednak jeszcze żadna tak doskonale nie połączyła jakości i stylu. Perfect moment to połączenie klasyki, eleganckich wzorów, klimatów retro z dużą ilością barw i nutą nowoczesności. Tylko w tej marce znajdziesz pepitkę na całym kombinezonie narciarskim, lub dla kontrastu prostą kurtkę w neonowym kolorze. Jeśli jednak nie lubisz wyróżniać się z tłumu – nie znajdziesz tu nic dla siebie. To odzież dla odważnych ludzi, lubiących modę.

 

Funkcjonalność Perfect Moment

Ubrania Perfect Moment przemawiają do użytkowników fasonem, wzorem i jakością. Jest to produkt premium, który wykorzystywany jest przez profesjonalistów i ludzi ceniących komfort. Obecnie marka koncentruje się na tworzeniu projektów głównie na stoki. Grube, puchowe kurtki, kombinezony narciarskie, ale też ciepłe swetry.

Perfect Moment wypuściła wiele niezapomnianych kolekcji. Między innymi inspirowane latami 90-tymi, gwiazdozbiorem, w metalicznych odcieniach. Wyraźnie widać, że Thierry Donard nie próżnuje i przygląda się aktualnym trendom. Coraz częściej jego projekty widać na ulicach dużych miast. Oczywiście nie w pełnej wersji, jak na stoku, ale można dostrzec swetry czy kurtki (te drugie szczególnie są lubiane przez zmarzluchy).

Niech Cię prowadzi logo Perfect Moment!

Każda rzecz, która wychodzi z rąk Thierry’ego Donarda sygnowana jest logiem – Gwiazdą Północy. Jak wiadomo, gwiazda ta świeci najjaśniej i jest drogowskazem. Tak jak ta marka, która poprowadzi Cię przez największe przygody Twojego życia. Będzie Twoim współtowarzyszem podróży. A poza tym – Ty będziesz błyszczeć jak najjaśniejsza gwiazda!

 

Funkcjonalność materiałów marki.

Perfect Moment charakteryzuje się dbałością o detale. Zanim jednak twórcy przejdą do detali, najpierw wybierają najlepsze materiały. Muszą być one specjalnie wyselekcjonowane, wszystko po to, aby:

  •  zapewniały dobrą izolację termiczną;
  • dobrze utrzymywały ciepło;
  • oddychały;
  • były trwałe;

Markę pokochali ludzie na całym świecie. Influencerki chętnie dzielą się swoimi zdjęciami na Instagramie ze stoku, ubrane w projekty Thierry’ego. Dzięki takiej reklamie, każda osoba pragnie mieć w swojej kolekcji choć jedną rzecz od Donarda. Zwłaszcza, że on nie odpuszcza i z roku na rok zaskakuje feerią barw, wzorów i pomysłów.

Czego możesz sie spodziewać po tych ubraniach?

Oczywiście tego, że na stoku nie pozostaniesz niezauważony. Możesz być również pewien, że nie zmokniesz i nie zmarzniesz. Marka oferuje lekkie kurtki puchowe, które są ocieplone gęsim puchem. Znajdziesz tu także spodnie z wysokim stanem, wzbogacone o ocieplinę, czy kombinezony narciarskie z wodoodpornej tkaniny. Dodatkowo kombinezony te są niezwykle rozciągliwe! Ich ubieranie będzie stanowić dla Ciebie samą przyjemność.

Choć projekty w dużej mierze ukierunkowane są na kobiety i kobiecą stylistykę, to Panowie nie zostali skrzywdzeni. W kolekcjach znajdziemy pełen przekrój stokowej i lifestyl’owej mody męskiej i dziecięcej. Jeśli zastanawiasz się, czy uda Ci się wykorzystać te rzeczy poza jazdą na nartach czy snowboardzie, to już Cię uspokajam. Oczywiście! Zapewniam, że będziesz wyglądać jednocześnie modnie i wygodnie!