Opinie o sklepie Quiosque

Sklep Quiosque oferuje eleganckie ubrania, w których będziemy czuć się dobrze zarówno w biurze, na rodzinnej uroczystości jak i romantycznym spotkaniu. Tak przynajmniej wynika z opisu na głównej stronie marki. Jak jest w rzeczywistości? Sprawdziliśmy opinie w internecie na temat marki Quiosque. Oto one:

Monika:
Zamówiłam komplet czapkę szalik i komin , otrzymałam tylko czapkę, rękawice były w innym kolorze, komina nie było wogóle w paczce. Złożyłam reklamację. Przesyłkę musiałam odesłać na własny koszt w celu wymiany na właściwy, po czym dostałam informację że niestety zamówionych rzeczy nie posiadają na stanie Zwrotu pieniędzy za przesyłkę zwrotną nie otrzymałam. Do tej pory cisza…. Żenada. Często kupuję w sklepach internetowych, ale w tym sklepie zamówiłam pierwszy i ostatni raz.
Justyna
Sklep internetowy Quiosque to nieporozumienie nawet brakuje słów, aby wyrazić oburzenie. Pierwszym razem zakupiłam towar i po dwóch tygodniach od zakupu zaczęłam monitować, domagać się rekompensaty, wówczas sklep zmieniła taktykę i przesłał zawiadomienie o braku towaru na magazynie. Innym razem złożyłam zamówienie i zapłaciłam za towar – niestety minął tydzień brak przesyłki – okazało się, że zamówienie zostało anulowane (niby z powody braku płatności), która została wysłana tego samego dnia poprzez PayU – co się okazało popełniono błąd, ktoś wyrzucił moje zamówienie. TO JEST ABSURD – NALEŻY DOMAGAĆ SIĘ KARY ZA TAK NIEŻETELNE WYKONYWANIE OBOWIĄZKÓW.
magoo
Zamówiłam bluzkę jako prezent na Dzień Matki, zamówiony tydzień przed. Paczka dotarła prawie 4 tygodnie później. Sposób odbioru przesyłki musiałam zmienić, ponieważ dwukrotnie wystąpił problem z nadaniem paczki. Bluzka ładna jednak czas oczekiwania zniechęcił mnie do ponownych zakupów w tym sklepie.
Reni
Wielokrotnie od kilku lat regularnie robię zakupy i do tej pory było wszystko ok jednak ostatnio zakupiony towar był wadliwy tzn. przeciętny rękaw dostawa była gratis że względu na sumę zakupów.Odeslalam kurtkę na własny koszt i zgodnie z regulaminem koszty miały być zwrócone na podany nr konta pomimo kilku e-mail do tej pory cisza.
małgorzata
Ekspresowa wysyłka, towar zgodny z opisem ,dobra jakość ,rozmiary standardowe, polecam.
hauu
Kupiłam tam jedną koszulę. Raczej z musu niż z przekonania bo miałam mało czasu a była mi potrzebna. Ceny wyższe niż w innych sieciówkach ale jakość świetna. Niestety fasony jak dla mnie zbyt „ciotkowate” i oficjalne. Koszula mimo, że dobrej jakości jest trochę krótka – noszę ją do spódnicy z wyższym stanem.
A Wy? Macie jakieś doświadczenia ze sklepem Quiosque?