Medytacja uzdrawiająca – innowacyjna metoda odzyskania balansu między ciałem, umysłem a duchem

Autor niekonwencjonalnej metody uzdrawiania, swoim działaniem obejmuje całość istoty ludzkiej i jej związków z przestrzenią. Uzdrawia m.in.: ciało fizyczne, energetyczne, egzystencjalne, duchowe oraz wszystko, co może wpływać negatywnie na los człowieka.

Zadaniem uzdrowiciela jest idealne zbalansowanie ciała, ducha i umysłu. Dzięki innowacyjnej metodzie uzdrawiania Zbigniewa Jana Popko dziś jest to możliwe.

Jak pracuje uzdrowiciel?

Praca związana z uzdrawianiem jest oparta o zaawansowaną wiedzę duchową. Człowiek to nie tylko ciało fizyczne. Każdy posiada struktury energetyczne, do których należy m.in. umysł, myśli, emocje i psychika. Właściwa synchronizacja między strukturą fizyczną a poziomem energii wpływa korzystnie na zdrowie i samopoczucie. Zbigniew Jan Popko to uzdrowiciel, który wykonuje działania na odległość za pomocą transmisji na żywo, w serwisie YouTube na kanale POPKO TV.
Po każdej sesji uzdrawiającej cała fizyczna i energetyczna przestrzeń jest wyczyszczona, co skutkuje zainicjowaniem nowych i wzmocnieniem już istniejących procesów naprawczych.

Katalizator o potężnej mocy do wywołania osobistej przemiany

Sesje prowadzone na odległość to nierzadko pierwszy krok do zmiany życia. Efekty uzdrawiania warto wzmacniać poprzez wdrożenie indywidualnej pracy nad sobą, stopniowo podnosząc swoje wibracje i utrzymywanie stanów duchowych. Przekłada się to na jeszcze lepsze rezultaty, które są szybko widoczne w codziennym funkcjonowaniu. Co można zrobić, aby spotęgować uzdrawianie? Oto kilka zaleceń Zbigniewa Jana Popko dla uczestników sesji:

 • pozytywne nastawienie do procesu uzdrawiania,
 • wytrwania w wierze, w skuteczność działań i wspomożenia ich swoją poprawną podstawą,
 • utrzymywanie stanów wewnętrznej harmonii i równowagi,
 • myślenie o przyszłości i marzeniach,
 • wejście w stan radości poprzez pełniejsze doświadczanie świata i ludzi,
 • praktyka medytacji i rozwoju duchowego,
 • dbałość o relacje międzyludzkie,
 • poświęcanie czasu wolnego na czynności, które sprawiają radość,
 • stosowanie techniki rozświetlania i sprężystości komórek,
 • dieta składająca się ze zdrowych i odżywczych posiłków,
 • picie naenergetyzowanej Wody Życia, która wspomaga procesy zdrowieńcze uruchamiane podczas uzdrawiania.

Popko TV – miejsce, do którego warto zaglądać

Popko TV to kanał, którego autorem jest Zbigniew Jan Popko – nauczyciel świadomego życia, znany uzdrowiciel duchowy, a także wykwalifikowany bioenergoterapeuta. Oprócz udostępniania wiedzy na stronie i dwóch kanałów na YouTube, prowadzi również warsztaty rozwoju duchowego i sesje uzdrawiania na odległość.

Spotkania mające na celu uzdrawianie odbywają się raz na tydzień, we wtorki o godzinie 19:00. Do dyspozycji odwiedzających stronę popko.pl jest również ogromny zbiór przeróżnych medytacji w postaci videoblogów oraz innych materiałów dostępnych w darmowej bazie wiedzy – Akademii Wiedzy Duchowej, z której może skorzystać każdy.

Bioenergoterapeuta Zbigniew Jan Popko uczy już od wielu lat, jak kształtować swoje życie, by na trwałe było one wypełnione zdrowiem, radością i szczęściem. Od uzdrowiciela można się dowiedzieć, jak poprawić zdrowie i samopoczucie oraz jak zadbać o szczęście w życiu osobistym i osiągać założone cele.