Kolorowe wzorki na paznokcie hitem sezonu

Znudził Ci się już jednokolorowy manicure? Poproś swoją manicurzystkę, aby na Twoich paznokciach wykonała kolorowe wzorki – to hit sezonu!

Źródłem inspiracji jeśli chodzi o wzorki na paznokcie może być Instagram. Jeśli przejrzeć konta najbardziej znanych instagirls to można zauważyć dwa paznokciowe trendy: pierwszy to smoke nails, czyli kolorowy dym, drugi to połączenie abstrakcyjnych wzorów i kolorowych liści.

Wzorki na paznokcie – smoke nails. Do ich wykonania potrzebny jest biały żel lub biały lakier hybrydowy oraz kolorowe pigmenty bądź kolorowy akryl w proszku. Najczęściej ten manicure wykonywany jest na czarnym tle, ale latem można śmiało wybrać inny kolor.

Wzorki na paznokcie – tropikalne liście oraz abstrakcyjne wzory. Tutaj tłem jest beżowy lakier,czasem też półprzezroczysty, na który maluje się liście na długiej łodyżce (najlepiej w kolorze czarnym lub białym), nieregularne kropki lub plamki (najczęściej czarne), złote przetarcia oraz elementy geometryczne, takie jak trójkąty lub linie.