Jakie dodatki do żółtej sukienki?

Kolor żółty jest na tyle odważnym i żywym kolorem, że nie wymaga fantazyjnych akcesoriów. Sprawdź jakie dodatki pasują do żółtej sukienki!

Dodatki do żółtej sukienki – dżins

Fantastyczne połączenie daje żółty z dżinsem. Wystarczy na żółtą sukienkę narzucić dżinsową kurteczkę, dobrać do niej dżinsowe espadryle lub oryginalną dżinsową torebkę, a najzwyklejsza sukienka nabierze charakteru.

Białe dodatki do żółtej sukienki

Biały z żółtym to jedno z najładniejszych połączeń. Z kolorem białym najlepiej kontrastuje żółty w żywym odcieniu. Pastelowe odcienie żółci należy komponować ze złamaną bielą, najlepiej w kolorze kości słoniowej. Decydując się na buty i torebkę w kolorze białym, należy pamiętać, aby były one w jednym stylu np. kwadratowa torebka plus sandały na grubym słupki. Do żółtej sukienki pasują również klasyczne białe tenisówki.

Dodatki do żółtej sukienki w jaskrawych kolorach

Jaskrawe dodatki do żółtej sukienki to propozycja dla odważnych kobiet. Z jasnym żółtym dobrze komponuje się nasycony odcień niebieskiego oraz fioletowy. Do słonecznej żółci pasuje kobalt oraz odcień chabrowy. Kolor czerwony pasuje do sukienek o kroju klasycznym lub w stylu retro.