Jak wybrać najlepszy podarunek na Dzień Nauczyciela?

Mimo wielu zawirowań i niepewnej sytuacji na świecie we wrześniu młodzież i dzieci wrócą w końcu do zajęć w formie zbliżonej do tego, co znamy z przeszłości. Szkolny korytarz, nauczyciele na wyciagnięcie ręki i koledzy w klasie wydają się dziś być tym, czego młodzi ludzie potrzebują najbardziej. Już na początku jesieni będzie okazja do sprawienia nauczycielom miłego upominku, a to za sprawą wypadającego 14 października Dnia Edukacji Narodowej, zwanego potocznie Dniem Nauczyciela. Ma on swój początek w roku 1972, gdy powstała ustawa o nazwie Karta praw i obowiązków nauczyciela. Dzień ten jest wolny od nauki, w szkołach odbywają się uroczyste apele, a uczniowie dziękują swoim nauczycielom za trud włożony w ich edukację.

Jaki prezent sprawić nauczycielowi?

Zastanawiasz się nad prezentem dla nauczyciela? Co warto kupić, by wydatek ten nie był zbyt obciążający dla domowego budżetu, ale podarunek sprawił przyjemność pedagogom? Idealnym prezentem  w takiej sytuacji są kwiaty. Warto wśród koleżanek i kolegów przeprowadzić drobną zbiórkę, by w wygodny sposób wspólnie kupić bukiet, który zrobi wrażenie i wyróżni się pośród wielu innych wiązanek. Jeśli zależy Ci na efekcie wow, postaw na oszałamiające flowerboxy od Rose Du Château. Ważne wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy, a bukiet w pudełku od Rose Du Château gwarantuje Ci, że podarunek będzie wyjątkowy i zostanie na zawsze w sercu ukochanego nauczyciela. Możesz wybierać pomiędzy wieloma kolorami kwiatów, znajdziesz tu zarówno klasyczne róże, jak i niemniej eleganckie piwonie. Ogromny wybór masz również w przypadku samego pudełka, wszystko zależy wyłącznie od Twojej wyobraźni.

Dlaczego flower box jest wyjątkowy?

Spektakularny flower box wzbudza o wiele większe emocje niż klasyczne wiązanki kwiatowe. Starannie wyselekcjonowane kwiaty od najlepszych hodowców w Europie umieszczone są w eleganckim i szykownym pudełku. Flower box jest dzięki temu absolutnie bezobsługowy. Nie musisz szukać odpowiedniego wazonu i możesz wręczyć kwiaty gdziekolwiek chcesz. Elegancki box sam w sobie jest już interesującą ozdobą, środek ma wypełniony gąbką ze specjalną odżywką, kwiaty długo będą świeże, a gdy już je kiedyś usuniemy, będzie z powodzeniem służył jako ciekawa dekoracja w domu lub biurze. Wybierając propozycje od Rose Du Château masz pewność, że dostaniesz bukiet, który jest przygotowany z uwzględnieniem najmniejszych detali. Flower box na dzień Nauczyciela to połączenie klasyki i nowoczesnej formy. Wiesz, że wręczasz podarunek stosowny, elegancki, ale jednocześnie oryginalny i wykraczający poza schematy.

Stwórz duet idealny!

A co pasuje do kwiatów najbardziej? Oczywiście czekolada! Chyba nie ma osoby, która nie lubi tego aksamitnego, słodkiego i rozpływającego się w ustach wyrobu. Gdy zdecydujesz już, jaki rodzaj flower boxu wybrać i który kolor kwiatów pasuje najlepiej do okazji, warto uzupełnić bukiet kwiatowy zaskakującym chocotelegramem. Taki duet sprawdzi się w każdej sytuacji i bez wątpienia sprawi przyjemność osobie, która zostanie nim obdarowana. Telegramy z czekolady to fajny pomysł na to, by wręczyć czekoladki w nieoczywistej odsłonie.