Gdzie urządzić piękne przyjęcie weselne?

Wesela coraz rzadziej kojarzą się z imprezą organizowaną w remizie czy wynajętej sali, ze stałym zestawem dań i dalekimi krewnymi, wśród których widzi się nie rzadko po raz pierwszy. W ostatnich latach wzrasta poziom różnorodności imprez weselnych. Wpływ na to ma również obecność na rynku wielu firm eventowych, które są w stanie przygotować wymarzoną imprezę za stosunkowo niewielką cenę. Pary młode coraz częściej zainteresowane są weselami w plenerze lub innymi mniej standardowymi formami zaślubinowych przyjęć. Gdzie warto urządzić ślub, aby zarówno nowożeńcy, jak i ich goście, byli zadowoleni w stu procentach?

Wesele – wewnątrz czy w plenerze?

Popularność wesel w plenerze sukcesywnie wzrasta. Nic dziwnego – to bardzo atrakcyjna forma przyjęcia, która gwarantuje większą przestrzeń, swobodę gości i oczywiście kontakt z naturą. Na jaki wariant się zdecydować? Trudno o jednoznaczną odpowiedź – wybór zależy od różnych czynników, takich jak ilość zaproszonych gości, możliwości obiektu, cena, a przede wszystkim pora roku. Jesienią czy zimą trudno wyobrazić sobie wesele w plenerze, choć z wykorzystaniem odpowiedniej infrastruktury nie jest to wizja niemożliwa do zrealizowania.

Wesela w plenerze organizuje się dziś zarówno w większych polskich miastach jak Warszawa czy Kraków, ale też w mniejszych miejscowościach i wsiach. Korzyści płynące z takiego rozwiązania dostrzega coraz więcej par.

Przyjęcie weselne w plenerze – dlaczego warto?

Soczyście zielone tło, kwiaty w swoim naturalnym otoczeniu, duża ilość świeżego powietrza, poczucie swobody i brak ścisku – zalety plenerowego rozwiązania można mnożyć. Ponadto, w takim wypadku miejsce może nałożyć na młodą parę znacznie mniejsze ograniczenia niż wynajęta sala czy restauracja. Możliwość różnej konfiguracji stołów czy pawilonów to istotne udogodnienie, ponieważ można w ten sposób manipulować układem imprezy i ilością gości.

Chcesz dowiedzieć się więcej o organizacji przyjęć weselnych w plenerze? Szczegóły poznasz na stronie Na Skrajnej.