Dzierżawa drukarki – dowiedz się dlaczego warto

Na początku warto dowiedzieć się, na czym polega dzierżawa drukarki do firmy. Klient określa parametry, urządzenia, które będzie spełniało jego oczekiwania. Na tej podstawie otrzymuje się ofertę i wybiera konkretną drukarkę. Wyspecjalizowana firma dostarcza urządzenie, i co jest bardzo wygodnym i praktycznym rozwiązaniem, zapewnia także serwis w czasie użytkowania. W takim systemie klient płaci jedynie ustaloną stawkę za każdą wykonaną kopię. Jest to więc wygodne dla firm, które nie drukują dużych ilości materiałów, nie mniej jednak potrzebują profesjonalnej drukarki do dzierżawy, którą wykorzystują do bieżących potrzeb.

Dla kogo dzierżawa drukarki będzie najlepsza?

Dzierżawa drukarki do firm to usługa polecana przede wszystkim nowym spółkom i przedsiębiorstwom, które nie mogą jeszcze sprecyzować docelowych wymagań. W prosty i niezawodny sposób zapewniony będzie dostęp do nowoczesnych urządzeń poligraficznych już na początku działalności. Będzie to także czas na poznanie faktycznych potrzeb i zgromadzenie środków, pozwalających na zakup własnych urządzeń. Pracownicy poznają  procedury korzystania z maszyny i docenią wszystkie zalety, jakie daje biurowe centrum komunikacji. Dzierżawa drukarki do firm to usługa, którą zamówimy w firmie ForCopy wraz z doradztwem i serwisem, podczas okresu eksploatacji.

Drukarki do dzierżawy na czas od 12 miesięcy

Standardowo dzierżawa drukarki opiera się na umowie zawartej na czas od 12 do 24 miesięcy, w przypadku najmu sprzętu poleasingowego. Oznacza to, że był on wcześniej używany przez inną firmę. Fabrycznie nowe urządzenia biurowe są dzierżawione na okres od 36 do 48 miesięcy. Firma opłaca koszty w cyklach miesięcznych, na podstawie faktury VAT. Czynsz zawiera opłatę za drukarki do dzierżawy, materiały eksploatacyjne, części zamienne, serwis, konserwację i dojazdy technika do siedziby firmy.

Dzierżawa drukarki – jakie niesie korzyści?

Korzyści z rozwiązania, jakim jest dzierżawa drukarki, przedsiębiorca zobaczy już od pierwszego dnia eksploatacji. Drukowanie i kopiowanie jest możliwe bez konieczności ponoszenia kosztów zakupu urządzenia. Dodatkowo niektóre firmy, oferujące usługę, proponują miesięczny okres próbny. Wszystkie koszty są wyszczególnione w rachunku, a więc bez problemu je rozliczymy.

Dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych w wielu wypadkach opłaca się znacznie bardziej, niż  zakup. Może także zresztą poprzedzić leasing lub kupno urządzeń biurowych przez firmę.