Autel EVO Nano+ król wśród dronów do 250g

Autel EVO Nano+, dron do 250g to niewielki dron o bardzo małej wadze. Wykonany z dobrej jakości plastiku. Posiadający wiele czujników, które pozwalają mu na omijanie przeszkód w czasie lotów. Jak wiadomo drony to sterowane urządzenia, wyposażone w kamery. Przeznaczone do różnego rodzaju zadań, od filmowania z góry, aż po monitorowanie dużych obszarów.

Dane lokalizacyjne startu

Ten, kto korzysta, z dronów na co dzień wie, jak trudne może być sprowadzenie go na ziemię. Zwłaszcza po utracie zasięgu. Autel EVO Nano+, dron do 250g został tak skonstruowany, aby móc samodzielnie wrócić do miejsca, z którego wystartował. A dodatkowo dzięki wbudowanym czujnikom, jest w stanie, w czasie samodzielnego powrotu ominąć wszelkie przeszkody. Które jak wiadomo, mogłyby uszkodzić sprzęt. Ta informacja z pewnością ucieszy miłośników dronów, którym już nie jeden uległ awarii z tego właśnie powodu. Wbudowany w tym modelu akumulator pozwala na nieprzerwaną pracę w ciągu 28 minut. Posiada też wejście na kartę pamięci. Jeśli chodzi o zasięg, to tym modelem drona można latać na odległość nawet 1 kilometra od startu.

Filmowanie terenu

Teren można filmować za pomocą drona zarówno z góry, jak i też z przodu. A filmy nagrane tą metodą, mogą być potem wykorzystywane na przykład jako wstawki do produkcji filmowych. To rozwiązanie jest popularnie używane na przykład w czasie imprez okolicznościowych, takich jak wesela. Można też wykorzystywać urządzenia typu dron do obserwowania terenu. Na przykład jeśli chodzi o ochronę mienia na dość dużej przestrzeni. A monitorowanie z góry może stanowić dodatkowy sposób na sprawdzanie, czy ktoś niepowołany nie kręci się, w pobliżu. Korzystanie z dronów sprawdza się także jako sposób nagrywania bardzo ciekawych filmów dotyczących danej okolicy. I mogących stanowić coś w rodzaju dokumentacji dotyczących zagospodarowania terenu.

Nagrywanie w jakości 4K

Nowoczesne urządzenie, jakim jest Autel EVO Nano+, dron do 250g pozwala na nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K i 30 klatek na sekundę. Z pomocą tego nowoczesnego drona, można z całą pewnością nagrać nie jeden bardzo ciekawy film w dodatku ze swoim udziałem. Kto wie, być może korzystanie z niego stanie się początkiem dla nowej pasji. Takie rozwiązanie może być także przydatne dla sportowców, którzy regularnie uprawiają jakiś sport. Czy amatorów, którzy chcą nagrywać swoje trasy, pokonywane na przykład deskorolką, rowerem, czy innym pojazdem.

Po późniejszej weryfikacji nagrania można uzyskać dane odnośnie kondycji. Czy wymaganych ustawień, w trakcie jazdy. A takie informacje pozwalają zweryfikować, czy nie są konieczne korekty. Poza tym łączenie jazdy z filmowaniem to dodatkowe utrudnienie. Ale jak się już nabierze wprawy, może to być wspaniała zabawa. A także sport nieco bardziej wyczynowy. Zaś pamiątki, jakie stanowić będą nagrania, z pewnością jednymi z najcenniejszych zasobów domowej biblioteczki rodzinnego wideo. Dzięki temu dronowi bez problemu da się nakręcić film także z pikniku, czy rodzinnej wycieczki.